יש לך מספיק תנועה לאתר ?

SEO

מקדם אתרים בגוגל

 רוצים תוצאות 

בחיפוש בגוגל

שירותי קידום אתרים אורגני

בניתם אתר יפה ומושקע אך לבנות אתר זה רק חלק משיפור הנוכחות הדיגיטלית של העסק. ללא מקדם אתרים מקצועי האתר שלכם לא יופיע בתוצאות החיפוש בגוגל ולא תהיה לכם נוכחות ברשת.

לקידום אורגני בגוגל, שניתן אגב גם ללמוד ולעשות באופן עצמאי קידום אתרים עם קצת רצון ללמוד לחקור ולקרוא, לוקח זמן מסוים לקדם אתר ולהביא לתוצאות,  אף מקדם אתרים לא יכול להבטיח לכם להיות מקום ראשון בגוגל ואם מבטיחים לכם, התרחקו, לאף מקדם אתרים אין שליטה על האלגוריתם של גוגל . הצורך  במקדם אתרים מקצועי חשוב לנוכחות הדיגיטלית שלכם ברשת וההשקעה לאורך זמן תביא לתוצאות במנוע החיפוש בגוגל ותוכלו ליהנות מפניות וגיוס לקוחות באמצעות קידום אתרים. בגוגל קידום אתר דורש המון עבודה לאורך זמן ותוצאות ראשונות ניתן לראות לאחר 3-6 חודשים. הכל תלוי מה מקדמים, איזה תחום, אלו מילות מפתח וכמה תחרות יש בתחום בגוגל.כדאי לקרוא במאמר שלי ולהבין כמה זמן לוקח כדי לקדם אתר לדף ראשון בגוגול

כמה עולה קידום אתר בגוגל ? 

כיום יש המון מקדמי אתרים SEO שרובם לוקחים ריטיינר חודשי עם התחייבות לשנה. חישוב עלות הקידום בראש ובראשונה תושפע מגודל האתר, תחום, ותחרות. מאחר וכל אתר שונה בתחומו ומצריך השקעה בשעות עבודה שונות בהתאם לתחרות ולתחום שרוצים לקדם בגוגל. בכל מקרה אני מאמין שקידום אתרים לא אמור להיות כל כך יקר ולא אמורה להיות התחייבות אלא אמון בין הלקוח למקדם עד להשגת תוצאות.

למה כדאי לקדם אתר בגוגל ?  מהו קידום אתרים בגוגל ?

קידום אתר בגוגל עוזר גם ללקוחות למצוא אותך בחיפוש וגם לגוגל לסרוק את האתר שלך ולהציג אותו ללקוחות פוטינציאלים בתוצאות החיפוש. קידום האתר "עוזר" לגוגל להבין באיזה אתר מדובר ומה תחום עיסוקו ולהציע את האתר למשתמשים הרבים במנוע החיפוש. כאשר לקוחות רבים מחפשים שירות או מוצר מסויים בגוגל אתם בהחלט תרצו להופיע בתוצאות החיפוש . משתמשים רבים מחפשים בכמה וריאציות שונות ונכנסים לאתרים שמופיעים בתוצאות החיפוש. אם תופיעו שוב בתוצאות החיפוש תהיה לכך השפעה על הלקוח וזה יביא לחשיפה גבוהה יותר ללקוחות ומשם ללקוח קונה.

היתרון בקידום אתרים הוא שיש הרבה הזדמנויות לגידול בעסק שלכם, אם זה לקוח שמחפש מוצר או פתרון ולאחר מחקר קצר בגוגל הגיע לשירות או למוצר שאתם מציעים, ומכאן יחס ההמרה הגדול ביותר מגיע מתוצאות חיפוש אורגניות בגוגל.למה ? כי אנשים סומכים על גוגל ולתוצאות החיפוש יש השפעה רבה על הצרכנים הרבים שמחפשים ברשת.

קידום אתרים תורם המון למותג או לשירות שלכם, למעשה, לתוצאות הקידום בגוגל יחס המרה גבוה יותר מקידום ממומן, מדובר בהחזר השקעה ROI הרווחי ביותר. אז אל תישארו מאחור, צלצלו אליי עוד היום לקידום אתרים אורגני של האתר שלכם.

קצת על קידום אתרים מגוגל

רוצים לקדם בעצמכם את האתר שלכם ? קראו בבלוג שלנו

חבילות קידום אתרים אורגני

מקדם אתרים בגוגל

חבילת פרימיום SEO

לאתר בינוני עד15 עמודים חבילה מלאה

אופטימיזציה של האתר לסריקה בגוגל SEO

ללא הגבלת מילות מפתח

פרסום בפורומים

פרסום באינדקסים ופורטלים

יצירת קישורים בפורומים ופורטלים

דף עסקי  Google + 

דף עסקי  Google Business 

Google Search Console

הטמעת Google Analytics

דוחות Google Analytics

+עיצוב דף עסקי בפייסבוק מתנה

+פרסום 2 מאמרים בתחום העיסוק

+אופטימיזציה מלאה לתמונות באתר

+הטמעת Facebook Pixel

+1 דיוור בחודש מתנה

קידום אורגני SEO

חבילת  low cost SEO

לאתר קטן עד 10 עמודים חבילה מלאה

אופטימיזציה של האתר לסריקה בגוגל SEO

ללא הגבלת מילות מפתח

פרסום בפורומים

פרסום באינדקסים ופורטלים

יצירת קישורים בפורומים ופורטלים

דף עסקי  Google + 

דף עסקי  Google Business 

Google Search Console

הטמעת Google Analytics

רוצים שנסביר לכם על שירות ה SEO שלנו ? 

מלאו את הפרטים שלכם או צלצלו אלינו

Thanks! Message sent.

קידום אתר WIX, seo למה קידום אתרים בגוגל,קידום אתרים בגוגל, קידום אתרים אורגני, קידום אתרים ,seo,חברת קידום אתרים,קידום אתרים באינטרנט,קידום אתרים בגוגל מדריך,איך לקדם אתר בוויקס,קידום אתר וויקס, קידום אתרים מחיר

יש לכם שאלה ? כתבו לנו

452566_preview.png